Zasłony

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zasłony welurowe, zasłony z weluru, gotowe zasłony


Zasłony welurowe, zasłony z velvetu, gotowe zasłony

Stylowe i nowoczesne zasłony z miękkiego welwetu o aksamitnej strukturze. Dosadnie podkreślają styl i elegancję wnętrza. Postaw na jakość i doświadczenie. Zasłony nie tylko zapewniają odpowiednie zaciemnienie, ale są też cennym uzupełnieniem wystroju wnętrz. Zasłony welurowe nadają się do pomieszczeń o różnorodnym charakterze, zarówno w stylu glamour, jak i industrialnym lub skandynawskim. Jeśli więc zależy Ci na wykreowaniu niezwykłej atmosfery w Twoim salonie lub sypialni, postaw na zasłony welurowe.

Szyk i elegancja zasłony welurowych

Welur jest materiałem nie bez powodu kojarzonym z wytwornością i luksusem. Materiał ten w okresie średniowiecza królował na dworach monarchów i szlachty. Dopiero później zaczął być powszechniej wykorzystywany. Welur nadal jest jednak materiałem uznawanym za niezwykle elegancki i stylowy. Zasłony welurowe i podobne do nich zasłony z velvetu mają niepowtarzalny urok, są jedwabiste oraz przyjemne w dotyku.

Zasłony z velvetu - do każdego wnętrza

Zarówno zasłony welurowe, jak i zasłony z velvetu są wykonane z tkaniny pluszowej. Występują między nimi nieznaczne różnice - velvet jest nieco bardziej gładkim i elastycznym materiałem. Welur zaś jest bardziej sztywny, jednak dzięki temu idealnie układa się na karniszu. Zasłony welurowe i zasłony z velvetu będą doskonale współgrały z pomieszczeniami w stylu glamour. Delikatnie odbijają one światło, co nadaje im pięknego połysku. Materiały te będą jednak również wspaniałą ozdobą wnętrz o bardziej surowym charakterze. Pasują do stylu skandynawskiego oraz industrialnego, dodając element ciepła do minimalistycznych przestrzeni. Stanowią też gustowne uzupełnienie wnętrz w stylu klasycznym.